Płacisz wtedy, kiedy chcesz

euro-427533_1280Windykator, to nie komornik. Mało kto o tym pamięta, jednak różnica między nami a komornikami jest taka, że z nami można jeszcze negocjować. Kiedy ludzie podejmują z nami rozmowę, my idziemy im na rękę. Potrafimy zgodzić się na rozłożenie długu na raty, wstrzymujemy się najdłużej jak się da z oddaniem sprawy do sądu, który przekaże egzekucję należności komornikowi.

My windykatorzy naprawdę chcemy dla Ciebie dobrze. Jeśli boisz się z nami podejmować rozmowę, bo obawiasz się, że zabierzemy Ci Twoje dobra, to jesteś w błędzie. My nie mamy aż takich możliwości, naprawdę. Współpracując z nami oddajesz nam wyłącznie gotówkę i to wtedy, kiedy sam o tym zdecydujesz, oczywiście po wcześniejszym ustaleniu warunków spłaty z nami. Jeśli będziesz się z nich wywiązywać, zapewniam, że damy Ci spokój. Przestaniemy wydzwaniać – odzyskasz spokój wewnętrzny i przy okazji spłacisz swój dług odzyskując pewnego rodzaju stabilizację. Musisz pamiętać że nie możemy nachodzić Cię w twoim domu, nie możemy Cię nękać i rzeczywistości tego nie robimy. Jeśli niektórzy z moich kolegów przekroczą swoje uprawnienia, bez chwili zastanowienia możesz po prosu wezwać policję.

Nie bój się nas. Podejmij z nami rozmowę, a my pomożemy Ci wyjść z Twoich tarapatów finansowych. Wiemy jak to zrobić, dlatego zaufaj nam już dziś. Nie unikaj, bo unikając nas nie unikniesz spłaty swojego długu, Wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej urośnie. Koszty sądowe, koszty egzekucji komorniczej – współpracując z nami – windykatorami – możesz tego uniknąć.